Компанія

VGP

Компанія VGP представляє ТМ RUTA – високоякісну українську продукцію, виготовлену зі 100% натуральної целюлози.

З 1999 року ми виробляємо для Вас винятково м'яку та ніжну санітарно-гігієнічну продукцію. 

Розвиваючи власні виробничі потужності в Україні, ми не економимо на якості сировини, обладнанні та кваліфікації своїх працівників – продукцію ТМ RUTA для Вас виготовляють найкращі вітчизняні фахівці на сучасному італійському  та німецькому устаткуванні.

Дбаючи про здоров'я своїх споживачів та екологію рідного краю, ми розвиваємо справді чисте виробництво: повністю автономне, без жодних шкідливих викидів та із суворим дотриманням гігієнічних стандартів.

25-28 вересня 2018 року на ПрАТ "ВГП" був проведений соціальний аудит на відповідність вимог міжнародного стандарту amfori BSCI, в рамках міжнародної ініціативи соціальної відповідальності бізнесу. Входження в цю систему дає можливість підприємству постачати продукцію на європейські ринки.


Чи замислювалися Ви, якими повинні бути по-справжньому якісні паперові рушники?

Звісно, вони мають бути м'якими та міцними, а ще - максимально вбирати вологу. Як цього досягти? Лише дотримуючись правильних пропорцій та не заощаджуючи на якості сировини!

Саме тому паперові рушники RUTA виготовляються з натуральної целюлози в особливій пропорції: 70% з хвойних порід дерева і 30% з листяних.

А яким повинен бути дійсно якісний туалетний папір?

Звичайно ж, білим, м'яким, надійним, добре вбирати вологу, а ще – легко розчинятися у воді. Тому для виготовлення туалетного паперу RUTA ми використовуємо іншу пропорцію: 60 % целюлози з хвойних порід дерева і 40 % – з листяних.

Натомість косметичні серветки RUTA, для яких важлива максимальна делікатність, виробляються зовсім інакше –  до 40 % - неодмінно має бути з евкаліпту.

І, звісно, в жодному разі ми не використовуємо вторинної, "сірої" целюлози – працюючи за європейськими стандартами якості на 100 % натуральній, первинній сировині.

Визнання споживачів та лідерів ринку

Уже понад 10 років високоякісна продукція ТМ RUTA користується стабільно високим попитом не лише споживачів, але й наших бізнес-партнерів. Сьогодні компанія VGP експортує свої товари до багатьох країн Європейського Союзу та СНД, а також виготовляє санітарно-гігієнічну продукцію  категорії Privat Label для провідних вітчизняних і зарубіжних торговельних мереж.

Запрошуємо Вас детальніше ознайомитися з асортиментом продукції ТМ RUTA, щоб обрати саме ті продукти, які дозволять Вам якнайкраще подбати про комфорт для себе та своїх близьких.

RUTA – то є чистий комфорт!