Історія

Чи може бути українська санітарно-гігієнічна продукція по-справжньому якісною, безпечною для здоров'я та 100 % натуральною?

Так, може – доведено компанією VGP, що виготовляє в Україні високоякісну продукцію під ТМ RUTA та RUTA Selecta, Fesko, "НосовичОк", "Полотенечко", "Ecolo" та "100% paper".
Екологічно чиста сировина, найкраще італійське та німецьке обладнання, кваліфіковані фахівці та бездоганна репутація – саме ці фактори забезпечили нашій продукції любов та визнання споживачів не лише в Україні, але й за кордоном.
Сьогодні Ви можете придбати улюблені товари VGP у Німеччині та Білорусі, в Литві, Латвії, Естонії та Угорщині, в Швейцарії та Молдові, в Росії та Вірменії, в Казахстані, Киргизстані й Туркменістані.
І ми не зупиняємося на досягнутому – щодня працюючи над тим, щоб міцно утримувати репутацію української компанії-лідера європейського рівня!

Оновлено веб-сайт та проведено масштабну рекламну кампанію на всіх провідних каналах і інтернет-ресурсах країни.

2015 рік

Асортимент продукції TM RUTA значно розширився новинками. Зокрема, в продажу з'явилися паперові рушники з малюнком RUTA Decor.

2014 рік

Встановлено й запущено в роботу нову сучасну лінію з випуску рулонної продукції Gambini, яка дозволила значно збільшити виробничі потужності підприємства.

2013 рік

Система якості підприємства сертифікована стандартом ISO 9001:2008.

2011 рік

Розпочато виробництво косметичних серветок. Компанія отримала назву ПАТ "ВГП", а TM RUTA - у зв’язку з виходом на міжнародні ринки, зокрема, на ринок ЄС, - змінила написання своєї назви на латиницю.

2008 рік

Випущено перші серветки формату 33х33 см.

2007 рік

Успішно реалізовано перші проекти в сегменті Private Label, випущено носові хустинки ТМ "Рута".

2005 рік

Випущено перші паперові рушники під торговою маркою "Рута".

2004 рік

На українському ринку вперше з'являється туалетний папір ТМ "Рута".

2002 рік

Розпочато експорт продукції, перші поставки до Білорусі та Молдови.

2001 рік

Розпочато виготовлення паперової продукції під торговою маркою "Рута".

1999 рік