Історія
5.12.2013
Волинь Post. Стаття "Як у Луцьку виготовляють туалетний папір"
img

Як у Луцьку виготовляють туалетний папір.

ПАТ «ВГП» (ТМ Ruta) запустило нову лінію виробництва Gambini із виробництва туалетного паперу й паперових рушників. 


Підприємство працює у Луцьку на вулиці Георгія Гонгадзе.

Офіційне відкриття відбулося у четвер, 12 вересня. 

Як повідомив генеральний директор Ілля Мірецький, завдяки модернізації виробничих потужностей ПАТ «ВГП» збільшить об’єми виготовлення паперових виробів санітарно-гігієнічного призначення у більш ніж чотири рази, що становитиме від 16 до 20 мільйонів рулонів щомісячно, а також випустить на український ринок паперові рушники, які спроможні вбирати й утримувати вологу у сім разів більшу за власну вагу. 


«Наше підприємство займає лідируючі позиції із виготовлення паперових виробів санітарно-гігієнічного призначення, і для нас дуже важливо постійно працювати як у напрямку покращення якості продукції, так і над удосконаленням бізнес-процесів у компанії. Тому ще у 2012 році ПАТ «ВГП» модернізував виготовлення столових серветок, а зараз інвестував у відкриття нових виробничих потужностей більше восьми мільйонів доларів. Відтепер загальна продуктивність компанії складатиме близько 2000 тонн паперу в місяць. У найближчих планах підприємства – випуск нової покращеної продукції, а також збільшення частки ринку в Україні та країнах близького зарубіжжя», – прокоментував відкриття генеральний директор ПАТ «ВГП» (ТМ Ruta) Ілля Мірецький. 


Також модернізована лінія буде випускати ряд нових продуктів, що забезпечить покупців можливістю економити при покупці упаковок великих форматів. Крім цього, у планах ПАТ «ВГП» – запуск нового для ринку формату на 12 і 16 рулонів туалетного паперу, а для найбільших роздрібних мереж – випуск упаковки на 24 рулони.

Модернізація виробництва ПАТ «ВГП» відбулась у партнерстві зі світовим лідером у сфері машинобудування для паперової промисловості – італійською компанією Gambini.

За словами Іллі Мірецького, особливість нової технології полягає у тому, що лінія дозволяє за достатньо короткий проміжок часу переходити із виготовлення одного продукту на інший, економлячи при цьому до 50% виробничого часу.

Продукція, що виготовлятиметься на нових потужностях, буде виходити під брендом Ruta. Продукти преміум-класу будуть вироблятись під суббрендом Ruta Selecta.