Історія

13.06.2018
Компанія ПрАТ «ВГП» сертифікована за міжнародним стандартом FSC®
img

В березні 2018 року компанія ПрАТ «ВГП» успішно пройшла сертифікацію ланцюга постачання за міжнародним стандартом FSC-STD-40-004 та отримала код ліцензії FSC-C140859 та сертифікат номер SGS-COC-011261. Аудит був проведений компанією SGS - світовим лідером у сфері інспекційних послуг та сертифікації.

Наша компанія вже давно є одним з провідних українських виробників санітарно-гігієнічної продукції і FSC-сертифікація стала найкращим способом заявити про прозорість і екологічность нашої діяльності. Разом із цим, сертифікація на відповідність лісового стандарту дозволить компанії ПрАТ «ВГП» ще більш впевнено виходити зі своєю сертифікованою продукцією на міжнародні екологічно чутливі ринки.

FSC (Forest Stewardship Council® / Лісова опікунська рада) - міжнародна організація, яка створила систему підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами. ЇЇ місія полягає у просуванні екологічно відповідального, соціально вигідного і економічно життєздатного управління лісами в світі. Щоб дізнатися більше, відвідайте сайт www.fsc.org.

Ті, хто сертифікує своє виробництво, і ті, хто купує сертифіковану продукцію, фактично роблять одну справу - сприяють кращому управлінню лісами і їх збереженню в інтересах майбутніх поколінь. FSCдопомагає піклуватися про ліси і тварин, для яких ліс - це дім. І ми раді долучитися до такої глобальної справи*.

*Важливо: до сертифікованої по лісовому стандарту відноситься та продукція, яка виготовлена на замовлення і відповідно позначена такою в товаросупровідних документах та на упаковці.