Історія
5.12.2013
All Retail.Освітлює відкриття нової лінії виробництва рулонних продуктів ПАТ "ВГП"

ТМ Ruta запускає нову лінію виробництва Gambini

Завдяки модернізації виробничих потужностей ПАТ «ВГП» збільшить виготовлення паперових виробів санітарно-гігієнічного призначення в більш ніж 4 рази, що складе від 16 до 20 млн рулонів щомісяця, а також випустить на український ринок паперові рушники, здатні утримувати вологу в 7 разів більше власної ваги .

12 вересня генеральний директор ПАТ «ВГП» (ТМ Ruta) Ілля Мірецький урочисто перерізав стрічку і дав старт роботі нової лінії Gambini з виготовлення туалетного паперу і паперових рушників Ruta. Також на заході були присутні: директор з виробництва ПАТ «ВГП» Валерій Кутовий, комерційний директор ПАТ «ВГП» Юрій Оришко, директор з маркетингу ПАТ «ВГП» Владислав Мірецький і керуючий директор департаменту прямих інвестицій Dragon Capital Андрій Носок.

«Наше підприємство займає провідні позиції з виробництва паперових виробів санітарно-гігієнічного призначення і для нас дуже важливо постійно працювати як над поліпшенням якості продукції, так і над вдосконаленням бізнес-процесів на підприємстві. Тому ще в 2012 році ПАТ «ВГП» модернізував виробництво столових серветок, а зараз інвестував у відкриття нових виробничих потужностей більше 8 млн. Доларів. Тепер загальна продуктивність компанії складе близько 2000 тонн паперу на місяць. У найближчих планах підприємства - випуск нової поліпшеної продукції, а також збільшення частки ринку в Україні та країнах ближнього зарубіжжя », - прокоментував відкриття генеральний директор ПАТ« ВГП »(ТМ Ruta) Ілля Мірецький.

Також дана лінія буде випускати ряд нових продуктів, що забезпечить споживачів можливістю економити при покупці упаковок великих форматів. Крім цього, в планах ПАТ «ВГП» - запуск нового для ринку формату в 12 і 16 рулонів туалетного паперу, а для найбільших роздрібних мереж - випуск упаковки в 24 рулону.

Модернізація виробництва ПАТ «ВГП» здійснилася в партнерстві з світовим лідером в галузі машинобудування для паперової промисловості - італійською компанією Gambini. Особливість нової технології полягає в тому, що лінія дозволяє за досить короткий проміжок часу переходити з продукту на продукт, заощадивши на цьому до 50% виробничого часу. Аналогів даного обладнання на даний момент немає в Україні. Незважаючи на те, що деякі вітчизняні виробники України і ближнього зарубіжжя вже користуються обладнанням даного виробника, лінія ПАТ «ВГП» представляє потужності нового покоління, які були розроблені виключно відповідно до потреб підприємства, а також використовуючи найсучасніші технології.

В результаті співпраці технологів ПАТ «ВГП» з представниками компанії Gambini був розроблений новий механізм тиснення - ноу-хау у виробництві рулонних продуктів. Завдяки цій технології рушник Ruta Selecta, вироблене на новій лінії, здатне утримувати вологу в 7 разів більше власної ваги. Це інноваційний продукт для українського ринку. Тришарова туалетний папір під аналогічним суббрендом буде виготовлятися за технологією soft-top, яка дозволяє зробити продукт м'яким на дотик, але в необхідній мірі міцним.

Крім того, на полицях основних мереж можна буде побачити велику упаковку паперового рушника під назвою Ruta MAX, представлений у вигляді одного великого рулону, що містить 7 звичайних рулонів паперового рушника. Це новий продукт для України, який тільки набирає популярність в країні.

Продукція, що виготовляється на нових потужностях, буде виходити під брендом Ruta. Продукція преміум-класу буде проводитися під суббрендом Ruta Selecta.